niedziela, 4 grudnia 2011

Pioneer DV-717Pewna opinia z

DVD Reviewer


Pioneer DV-717
Czwartek, 23 marca 2000
Starałem się przekonać żonę, że potrzebne * * odtwarzacz DVD na prawie rok przed Wygrałem ją w ciągu, choć miał gwarancję, aby zakończyć remont hali, by w końcu szalę na moją korzyść. Nigdy nie został pozbawiony tapety, niedawno wisiał i pomalowane, stolarka oszukany i zastąpione, lub nowe zasłony w magiczny sposób uczynione, już tak szybko w historii branży DIY.
Cały czas robię badania, przeglądając opinie i zalecenia zawarte w czasopismach i na stronach WWW, aż dotarłem do mojej decyzji. Pioneer DV-717 został zweryfikowany przez What Hi-Fi? Oraz biorąc pod uwagę wysokie noty za niemal wszystko, wideo i muzyki związanych. I została oceniona dobrze w stosunku do innych średniej klasy maszyny, które udało mi się znaleźć - Postanowiłem, jeśli miałem zamiar kupić DVD, to miał być dobry, że ostatnio sporo czasu, nie ma sensu zakup urządzenia budżetu tym razem czułem.
Więc udałem się w dół do komety, a po nich zadzwonić Richer Sounds i potwierdzić ich ceny (na Comet czasu oferowane pokonać miejscowego cena o 10% różnicy), cena spadła z 550 funtów do 470 funtów. Obecnie ta maszyna przechodzi około 400 znak funta ale to było rok temu, więc nie narzekam. I patrzył na pozłacane połączeń na krótką chwilę potem zorientowali, że nie byłoby uciec z tym z żoną i postanowił ich opuścić. To był temat tylko błąd zrobiłem naprawdę - mówią należy budżetu 10% do 15% ceny na kable. To jest dobre rady więc wziąć pod uwagę, kable w polu są, podobnie jak prawie wszystkie hifi i wideo, bzdura.
Moje pierwsze wrażenie po otwarciu pudełka było, chłopak to coś jest BIG. Choć nieco szerszy i wyższy niż w większości odtwarzaczy DVD, urządzenie jest głęboki - około 36cm, który dał mi kilka problemów dopasowania go do wybranej lokalizacji. Dodaj do tego 5cm lub tak potrzebne kable i zaczyna zajmować dużo miejsca - znacznie więcej niż starego budżetu (ale dobrze) Technics odtwarzacz CD to częściowo zastąpić. Inne moje pierwsze wrażenie było, to rzecz wygląda tak cool w szampanie wykończenia, rodzaj złoto / srebro wymieszać. Byłem zaniepokojony to patrząc na miejscu obok moich innych, głównie czarny, komponentów. Nie ma strachu.
Mała niebieska dioda LED, która świeci z wyjątkiem CD rozgrywana jest po prostu sprawia, że ​​wygląda jeszcze lepiej. Podstawowym sterowania z przodu prawie nigdy nie używany ze względu na pilota, wyświetlacz jest jasny i łatwy do odczytania.
Tak więc, po wyjęciu z pudełka, podłączyć go i od poszedłem. W pierwszym był oryginalny flipper i nie-anamorficzny wersji Armageddon. Byłam zszokowana, szczególnie kiedy mogę umieścić dźwięk w moim (proste stereo) JVC odbiornik i głośniki AR. Fantastic! Wpadłem. Kilka drobnych wybiegi - mało animacji Mickey-Mouse typ strony rękawiczce pouczając mnie, aby włączyć dysk flipper ponad było trochę tandetne, a menu nie-dostępnej graficzny wygląda na to zostało wykonane na ZX Spectrum Sinclair.
Zmień to na doskonałą dysku Godzilla (dysk, niekoniecznie film) i mogłem grać naprawdę z systemem zdalnego i menu. Łatwy w użyciu, prosta i ekonomicznie dobrze zaprojektowane Podsumowując pilota. My tylko spierać o to, że jest to, że naprawdę nie widzę potrzeby dużego pokrętła do sterowania odtwarzania w zwolnionym tempie lub znajdziesz dokładne ramy. Do przodu i do tyłu przyciski pozwalają przełączać się między pół, ćwierć, prędkości ósmym i szesnastym i oni wykonać zadanie dobrze myślę. Duże pokrętło okrągłe tylko sprawia, że ​​zdalny większe dla obiektu, który osobiście nie potrzebujesz - nie mam żadnej z, hmm, tego typu film na DVD, dobrze, jeszcze nie.
Jakość obrazu = 10
Znalazłem, że maszyna ta działa trudno daje doskonałą jakość obrazu. To ma niektóre opcje, aby ograniczyć obrazu i dźwięku hałasu, ale nigdy nie były potrzebne. Tylko na dysku, że ta maszyna spadła na to Blown Away i to w całości z opanowanie dysku. Wszelkiego rodzaju smugi widoczne, gdy obraz był bardzo ciemny. Wysłałem go z powrotem.
Nawet z 10 metrów złącze SCART długo pomiędzy DVD i TV, nie ma istotnego poziomu degradacji obrazu (nie skąpić na ten kabel ze względu na jej długość).
Moje pierwsze korzystanie z urządzenia na Region 1, The Matrix - Czy jest ktoś, kto nie kupił? - I po końcu dowiedzieć się, że zdjęcie było czarno-białe, bo miałem opcję Auto wybrane wyjście, zmieniłem go na ustawienie PAL i wszystko było dobrze ponownie.
Jakość dźwięku = 7
Tak samo jak na jakość obrazu, bardzo dobry w mojej opinii, ale z jedną dużą wadę. Dźwięk jest pełny i świeży razie potrzeby, zuchwały i ekscytujące sceny akcji i jeszcze w stanie podać musujące jasność ciszy. Maszyna ta była granica, czy powinien mieć wbudowany dekoder Dolby Digital, czy nie. Mam wrażenie, być może powinien mieć, ale w połączeniu z odpowiednio wyposażonego odbiornika, to brzmi fantastycznie i tak. No albo DTS, ale potem naprawdę nie obchodzi.
Darren Sidney dodaje: "Jestem właścicielem jednego z tych graczy i może potwierdzić, że ma wyjście DTS w połączeniu z odpowiednio wyposażonych wzmacniacz / dekoder".
Przełącz do odtwarzania płyty CD i to podwójne maszyny laser świeci zbyt szczęśliwie. Myślę, że ten odtwarzacz radzi sobie z płytami CD na równi z najwyższej półki budżetu lub klasy niższej średniej klasy odtwarzaczy CD. Nie ma utraty bas, który jest często występuje podczas odtwarzania płyt CD na tańsze odtwarzacze DVD. Obsługuje płyty CD-R też.
Jednak mój jeden poważny problem z tym odtwarzaczem pojawia się w dźwięk kategorii. Poziom wyjściowy jest bardzo niska w porównaniu z poziomem wyjścia z moich wideo lub satelitarnej dekoder TV. To jest prawdziwy ból musiał trzykrotnie lub czterokrotnie ilość obejrzeć DVD - zwłaszcza, gdy pacjent zapomni włączyć go z powrotem w dół ponownie przed wracać z powrotem do innego wejścia i kończy się nie obudzić dzieci z Kuchnia Bounty ogłoszenie Roll on pełną parą. Ała! Poprosiłem Pioneer za pośrednictwem, lekko irytujące, stronie internetowej (c'mon ludzie, tylko ile razy musisz wybrać opcję zanim pojawi się tam, co?), Czy to możliwe, aby dostosować poziom produkcji. Jednym słowem, nie. Mogę w dużym stopniu leczyć ten problem przez skonfigurowanie mój nowy cyfrowy odbiornik prawidłowo zrekompensować, ale nadal ból, i to nie pomoże, kiedy chcę na taśmie CD.
Budowa i jakość = 9
Dla gracza z tym kosztów, można się spodziewać, że jest dobre i to. Całej maszyny czuje się ciężki i solidny, taca dysku jest wystarczająco solidne, ale mój jeden rok dał mi przestraszyć lub dwa, zarządzając, aby go otworzyć. Wątpię, to może potrwać swoją wagę, jeżeli próbował z niego korzystać, aby wstać z!
Złota terminale RCA z tyłu też są dobre i nie ma pary złącz Scart za podłączenie TV i hifi.
Odtwarzanie = 8
Ta maszyna nie wzdrygnął się jeszcze - jakość Blown Away była wina dysku, a nie gracz. Po zmodyfikowany (Profis HIFI tutaj w Niemczech odgrywa wszystkie moje płyty grać bez problemu. Brak zdalnego włamania jednak, gracz musi udać się do sklepu, aby być modyfikowane, które kosztują około 70 funtów. Mam teraz trochę krawędzi PCB wystaje jeden z otworów wentylacyjnych z boku maszyny.
Zmiana pomiędzy warstwami na dwuwarstwowych dysków waha się w czasie, ale nigdy nie było większego problemu. Niektóre dyski, jak ponownie wydany Armageddon, mają zamienić się w stosunkowo słabe miejsca, które są zauważalne. Czarny ekran wymiany nawet nie zauważył.
Prędkość = 8
Ładowanie dysku może być nieco powolny (do pięciu sekund), ale zwykle jestem jeszcze siadając i tak nie zauważyć.
Wygląda = 8
Przedni wzór panelu jest czysty i efektywny z zachowaniem estetyki. Muszę wspomnieć jeszcze niebieska dioda LED coz ja po prostu kocham. Zaznaczam to lekko w dół, ze względu na kolor szampana, którym może umieścić kilka osób off, ale to dlatego, że powiedziano mi w sklepie, że przychodzi tylko w tym. Później dowiedziałem jest dostępny w kolorze czarnym też. Nie obchodzi mnie, choć, bo lubię.
Ogólnie = 9
Kiedy przychodzi do niego, mój jedyny prawdziwy problem z tym urządzeniem jest poziom wyjściowy dźwięku. Wszystko inne jest wielki, a nawet nie jest to zbyt wielkim problemem, naprawdę. Doskonały odtwarzacz DVD i dobry odtwarzacz CD do rozruchu. Podłącz ją do cyfrowego odbiornika i dźwięk rozlewa się. Właśnie kupiłem Harman-Kardon AVR45RDS jak mój ostatni element układanki. Matrix lub Mummy teraz dźwięk tak dobrze mogą wysuszyć włosy dla Ciebie. Każdy, kto pamięta stare ogłoszenie Maxell?
Gareth Williams